Протягом 27-28 вересня на Хмельниччині зареєстровано сім пожеж, чотири з них виникли на відкритій території. Так, поза межами с. Гарнишівка горів торф. Пожежу ліквідовували волочиські рятувальники разом із працівниками двох добровільних пожежних команд місцевих підприємств. Також екосистеми горіли поза межами с. Плесна Шепетівського району та с. Радісне Хмельницького району, а на проспекті Грушевського в м. Кам’янець-Подільський суха трава палала на території автозаправної станції.
Двічі надзвичайними ліквідовували пожежі господарчих споруд. З різних причин вони палали на вул. Травнева в с. Ганнівка та на вул. Садова в с. Хропотова Кам’янець-Подільського району.

У ніч на 28 вересня в с. Нова Синявка Хмельницького району спалахнув трактор Fendt. Це займання ліквідували старосинявські рятувальники.
Нещасних випадків на пожежах не було.

ГУ ДСНС у Хмельницькій області