Рекламодавцям

Інтернет видання “Прозахід”

Про видання

Ресурс якісної журналістики, який розміщує лише перевірену інформацію та уникає маніпуляцій у текстах та заголовках. Особливість: історичні матеріали, аналітичні публікації, інтерв’ю, «лонг-ріди». Після першого півроку роботи був визнаний кращим інформаційним сайтом області згідно із журналістським голосуванням, яке щороку проводить «Прес-клуб».

Реклама в сучасному інформаційному полі

Сучасні інформаційні технології, продовжують свою динаміку розвитку щодня пропонуючи нові інструменти поширення інформації, однак значний вплив в регіонах продовжують займати регіональні ЗМІ.

Соціально активні місцеві інтернет видання з потужним інформаційним багажем та свіжим дайджестом відіграють сьогодні важливу роль у поширенні будь якого меседжу.

Ключовий підхід у поширенні відео контенту полягає у використанні, як офіційних сторінок регіональних ЗМІ, так і мережі кабельного телебачення. До того ж варто пам’ятати, що в такий спосіб вдається охоплювати різні групи населення, зокрема старше покоління, яке ще не інтегрувалось у нові інформаційні канали.

“Як зробити так, щоб бути в правильному місці, з правильним меседжом і робити це вчасно?”

Види реклами до розміщення

Нативна реклама – спосіб, яким рекламодавець привертає до себе увагу в контексті рекламного майданчика та інтересів користувача. Нативна реклама «вплітається» в основний потік контенту і відповідає йому за форматом та змістом, на відміну від традиційних рекламних розміщень, щодо яких часто діє «банерна сліпота». Мета такої реклами — створення більш природного і менш нав’язливого рекламного звернення для збільшення числа кліків, продажів та інших цільових дій. По суті, вона ненав’язливо «чекає» користувача там, де він сам шукає цікавий йому контент і точно так же відповідає на його питання, як і не спонсоровані повідомлення.

Медійна реклама – результативний інструмент віртуального позиціювання, закріплення бренду, логотипу (торговельної марки, товарного знаку) у свідомості потенційних споживачів. Використання медійної реклами дозволяє налагодити прямий діалог з покупцем.

Інтернет-реклама – представлення товарів, послуг або підприємства.

Доступні формати реклами

Розміщення у “стрічці новин” – розміщення готового інформаційного матеріалу із супроводжуючим візуальним контентом та активними гіперпосиланнями.

Розміщення на головній сторінці – розміщення рекламного матеріалу на основній сторінці ресурсу із фіксованою позицією терміном на 3/7 днів.

Розміщення у цільовій рубриці – розміщення рекламного матеріалу у цільовій рубриці, аудиторія якої найбільш оптимальна для рекламодавця.

Розміщення анонсу – повідомте читачів “Prozahid” про ваш захід чи подію.

Прозахід пропонує готові рішення та всі інструменти для вирішення питань комунікації з вашою цільовою аудиторією.

Наші контакти

Скористайтесь формою нижче та надсилайте запит на розміщення рекламних матеріалів

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Comments are closed.