Про нас

Інтернет видання “Прозахід”

Ресурс якісної журналістики, який розміщує лише перевірену інформацію та уникає маніпуляцій у текстах та заголовках. Особливість: історико-культурологічні матеріали, аналітичні публікації, інтерв’ю, «лонг-ріди». Після першого півроку роботи був визнаний кращим інформаційним сайтом області згідно із журналістським голосуванням, яке щороку проводить «Прес-клуб».

Ми виробляємо відеоконтент: інформаційні сюжети з життя Ужгорода і області, проводимо бліц-опитування на вулицях міста, аби дізнатись думку людей з актуальних питань.

Ми дбаємо про здоров’я і пропонуємо жінкам до перегляду нашу авторську програму  з Христиною Красоткіною “Про жіночу красу і здоров’я”.  

Ми допомагаємо поколінням знайти спільну мову в проєкті “Хайпанемо”

В часи пандемії ми розширили свої можливості і тепер разом з нами ви в режимі  прямого ефіру можете відвідати творчі виставки в Ужгороді, почути найкращих виконавців області, побувати на презентаціях і інших заходах, які нині обмежуть кількість відвідувачів.

Ми підтримуємо і висвітлюємо грантові проєкти, допомагаємо бізнесу вистояти у складні часи і пропонуємо пільгові умови розміщення та парнерську підтримку.

Ми, це колектив професіоналів:

Галина Ярцева – головна редакторка, директорка ПП “Закарпатський інформаційний центр,

Тетяна Літераті – журналістка,

Габріела Руденко – контент-менеджерка

Вікторія Лисюк – контент-менеджерка

Тетяна Клим-Кашуба – контент-менеджерка

Поділитись з друзями
Про Захід