Рятувальники отримали повідомлення про те, що в м. Городок Львівського району на вул. Львівська відбулося зіткнення автомобіля «ВАЗ 21099» та автомобіля «Ford Focus».
До місця події було направлено рятувальників 15-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Городок.
Внаслідок ДТП травмовано три особи з автомобіля «ВАЗ 21099», а саме: водія 1970 року народження, пасажирку 1976 року народження та пасажира 1979 року народження, яких із травмами різного ступеня важкості госпіталізовано в Лікарню Святого Пантелеймона Першого територіального медоб’єднання міста Львова.

Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою спецобладнання проводились роботи з деблокування водія та пасажирки автомобіля «ВАЗ 21099» та відключенню акумуляторних батарей в обох автомобілях.
Причини та обставини події встановлюють правоохоронці.
ГУ ДСНС України у Львівській області