Закарпатгаз запрошує забудовників на круглий стіл

Опубліковано:

Через збройну агресію росії більше 8 млн українців виїхали за межі країни. Ще 154 тисячі, за офіційними даними, переїхали в Закарпаття. Фактична кількість внутрішньо переміщених осіб в область становить понад 300 тисяч. Ринок нерухомості пожвавився, а на будівельних майданчиках спостерігається активізація процесів, адже житло вкрай необхідне.

За словами експертки з нерухомості Галини Бучко, серед населення зростає попит на газифіковане житло.

«В умовах минулорічного блекауту у суттєвому виграші виявилися мешканці тих будинків, де для приготування їжі та опалення використовувався природний газ. І зараз потенційні покупці все більше цікавляться, чи газифікована будівля, в якій вони планують придбати житло», – зазначила Галина Бучко.

Газифікацію як вторинного житла, так новобудов проводять виключно такі підприємства, що мають відповідну ліцензію. В Закарпатті флагманом таких робіт є Оператор газорозподільних мереж – АТ «Закарпатгаз».

Представник підприємства, начальник відділу капітального будівництва Назарій Швець розповів, що за останні 2 роки в Закарпатті було газифіковано майже 1000 об’єктів.

Сьогодні підприємство, усвідомлюючи вимоги часу та ситуацію в країні, готове йти назустріч забудовникам. Тому 13 грудня відбудеться круглий стіл, на який запрошують представників будівельних компаній, аби обговорити усі актуальні питання, пов’язані із газифікацією житлових багатоквартирних будинків.

Для участі в заході потрібно зателефонувати за номером 098-448-07-67 або заповнити форму. Реєстрація триває до 11 грудня включно.

Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

Про Захід