В Ужгороді відбувся Кубок “Святого Миколая” з кікбоксингу (Фото)

Опубліковано:

Кубок «Святого Миколая» з кікбоксингу, чемпіонат Закарпатської області із цього виду спорту та турнір «Іппон Опен-2022» провели в Ужгороді цими вихідними, 17-18 грудня.

Перед початком змагань організатори подякували захисникам, завдяки яким змогли їх провести.

До речі, серед воїнів, які боронять країну від російських окупантів, і один із тренерів спортивного клубу «Іппон», головний тренер спортивного клубу «Золотий скорпіон» Ігор Шимоняк.

На офіційне відкриття завітав і міський голова Богдан Андріїв, привітав спортсменів, тренерів, побажав перемог та нових спортивних досягнень. Окремо подякував Анатолію Перцеву – президенту Закарпатської обласної федерації кікбоксингу WAKO, заслуженому тренеру України – за багаторічну невтомну роботу для розвитку кікбоксингу нашому місті та краї.

Серед почесних гостей, які прийшли на відкриття – і президент Міжгірської районної федерації кікбоксингу WAKO Василь Готра , який висловив вдячність Анатолію Перцеву за те, що незважаючи на такий складний для усієї країни час, продовжує працювати з дітьми та молоддю й організовувати турніри.

Протягом двох днів змагалися 109 учасників із Закарпаття. Дитячі змагання на Кубок Святого Миколая у суботу зібрали 42 юних ужгородських спортсменів та спортсменок 5-12 років. Відтакж відбувся чемпіонат Закарпатської області із кікбоксингу та «Іппон Опен-2022» – у поєдинках зійшлися старші кікбоксери віком до 18 років. Це – вихованці ужгородських клубів, а також спортсмени із Хуста, Виноградова, Перечина, Тячева та Ужгородського району.

Ужгородська міська рада

Про Захід