В Ужгороді тимчасово не буде газу в обласній лікарні, станції переливання крові, ЗОДТРК та інших установах

Опубліковано:

В Ужгороді перекрито рух транспорту по вулиці Навої (з’єднує вулицю Льва Толстого та Київську набережну) через заміну підземного газопроводу. За словами фахівців АТ «Закарпатгаз», там заміняють  160 метрів підземного газопроводу середнього тиску.

Заміну проводять в рамках першочергових заходів з модернізації об’єктів критичної інфраструктури. Здійснити ці роботи вкрай важливо. Газопровід по вулиці Навої був закладений у 1971 році, тобто 51 рік тому. За цей час труби зазнали корозійних процесів, і це добре прослідковувалося через велику кількість аварійних ситуацій, що виникали. Зокрема, фахівці служби комплексно-приладового обстеження за один раз виявили на цій ділянці 4 пошкодження газопроводу. А це означає як потенційну, так і реальну загрозу безпеці ужгородців та гостей міста.

Вже найближчого четверга, 15 грудня, фахівці під’єднуватимуть новий газопровід по вулиці Навої до того, що розташований уздовж вулиці Льва Толстого.

Роботи триватимуть з 10:00 по 15:00. У цей час буде припинено газопостачання об’єктам комунально-побутової власності, що знаходяться поблизу. Йдеться про будівлі ЗОДТРК, ЗОШ №5, швейної фабрики, облмуздрамтеатру, обласної лікарні, станції переливання крові, школи мистецтв, комплексу “Карпати”, банку “Хрещатик”, ТЦ “Панорами”. Окрім цього, буде припинено газопостачання у житловому будинку №10 по вулиці Новака.

Прохання до споживачів 15 грудня перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Відновлення газопостачання відбудеться того ж дня після здійснення всіх заходів та перевірки системи на герметичність. 

Як повідомили на підприємстві, всі роботи, а також закупка необхідних матеріалів, здійснюється за рахунок коштів, що споживачі сплачують за послугу з розподілу газу. Цього року АТ «Закарпатгаз» замінив 16 км газопроводів на загальну суму 9,5 млн грн.

Пресслужба АТ «Закарпатгаз»

Про Захід