В Новому мікрорайоні Ужгорода відкрилася ще одна велобаза ОДЮСШ «Спартак»

Опубліковано:

У рамках відзначення Дня захисту дітей учасники та керівники обласного велоклубу «Лідер», який належить до ОДЮСШ «Спартак», урочисто відкрили свою нову базу, яка знаходиться в одному з приміщень Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування по вул. Капушанській, 142. Дозвіл на це надала Закарпатська обласна рада, оскільки заклад знаходиться у її комунальній власності. Перша база розташована у ЗОШ №20-ліцей «Лідер».
Ужгородське і Свалявське відділеннях велоспорту ОДЮСШ «Спартак» відвідує понад 50 дітей від 9 до 14 років. Займається з ними троє тренерів.
Для того, аби продемонструвати технічні навики користування велосипедам та залучити інших дітей до цього виду спорту спорту, 1 червня «лідерівці» влаштували відкрите вело-тренування у Боздоському парку. Об’їжджали перепони, а потім здійснили крос-кантрі пересічною місцевістю.
Привітати учасників велотренування прийшли обласний депутат, перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрій Шекета та заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай.
Андрій Шекета зазначив, що сьогодні велосипед надзвичайно популярний у суспільстві. Він екологічний, зручний, економний, тож все більше людей пересідають на нього. Також це видовищний і корисний для здоров’я вид спорту. Депутат подякував тренерам, які прививають дітям любов до велосипеда, і побажав юним спортсменам здобутків.
З нагоди свята Андрій Шекета вручив учасникам велоклубу 20 комплектів якісної спеціальної велоформи, яку замовили і пошили в Італії частково за кошти обласного бюджету, а частково за рахунок спонсорських внесків.
Керував усім дійством у Боздоському парку директор обласної ДЮСШ «Спартак» та керівник велоклубу «Лідер» Микола Щадей.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід