У Хмельницькому провели оригінальні майстер-класи для дітей (Фото)

Опубліковано:

Популяризуючи різноманітні види мистецтва, даруючи дітям і дорослим позитивні емоції, Управління культури і туризму Хмельницької міської ради продовжує представляти творчі колективи міста Хмельницького, які влаштовують майстер-класи для усіх охочих на різних локаціях міста.

Поринути у таємничий світ вогняного мистецтва, навчитись працювати з «поями», насолодитись цим незвичайним, чаруючим дійством сьогодні мали можливість маленькі та юні хмельничани і гості міста. У сквері імені тараса Шевченка для усіх охочих відбувся майстер-клас з основ «поїнгу» та елементарних рухів з «поями» від колективу, який об’єднаний своєрідною любов’ю до однієї із найсильніших природних стихій – вогню, студії оригінального жанру «zLights».

«Сьогодні ми проведемо майстер-клас з «поями». Взагалі ми працюємо з вогнем, але винайшли альтернативу (пої) і будемо вчити усіх охочих працювати з ними. Під музику вивчатимемо найпростіші елементи, щоб дітки змогли їх одразу повторити. Сподіваємось, що дітям буде цікаво, – розповіла керівниця студії оригінального жанру «zLights» Олена Попик. – Ми працюємо у міському Будинку культури і запрошуємо на навчання у нашу студію усіх охочих дітей старше 10 років. Заняття безкоштовні».

Окрім використання «живого» вогню, колектив студії оригінального жанру «zLights» практикує виступи з піротехнікою, світлодіодами та ходінням на ходулях. Учасники разом з керівником колективу – дуже професійні і творчі. Вони створюють оригінальні та авторські шоу-програми з яскравими сценічними костюмами та є бажаними гостями загальноміських заходів, театралізованих свят у місті Хмельницькому та за його межами.

Хмельницька міська рада

Про Захід