Тікали, аж загубили взуття: на Закарпатті 6 чоловіків намагалися незаконно перетнути кордон (Фото)

Опубліковано:

Прикордонний наряд відділу «Ужгород» помітив одного з правопорушників, коли той намагався подолати загороджувальний паркан. Коли невідомий побачив правоохоронців, він одразу вдався до втечі.

На пошуки втікача та його можливих спільників вислали групу реагування і дільничних інспекторів. У ході пошукових заходів за декількасот метрів від місця виявлення невідомого прикордонники зупинили автомобіль, яким пересувалися ймовірні порушники кордону.

Під час перевірки транспортного засобу правоохоронці встановили, що у ньому перебували шестеро чоловіків. Усі вони виявилися громадянами України. Двоє із затриманих мали на собі брудний від грунту одяг, ще один сидів в автомобілі без взуття.

У той же час інший прикордонний наряд знайшов поблизу загороджувального паркану залишені рюкзак та пару взуття.

Затриманих доставили у прикордонний підрозділ з метою з’ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів. Усі шестеро визнали намір незаконно перетнути українсько-словацький кордон.

Чоловіків притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Їх справи буде передано до суду.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України

Про Захід