Рівненщина: чоловік відповідатиме за смертельне побиття знайомого

Опубліковано:

За принципової позиції прокурора Рівненськоїобласної прокуратури Волинський апеляційний суд змінив вирок жителю села Горбаків, колишнього Гощанського району, якого обвинувачували в нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого(ч. 2 ст. 121 КК України).

Зокрема, прокурором доведено, що у січні 2017 року в селі Горбаків, після спільного розпиттяалкогольних напоїв між двома чоловіками виник конфлікт, у ході якого на той час 44-річний місцевий житель побив 46–річного мешканця села Симонів. Від отриманих травм потерпілий помер на місці події.

Корецький районний суд засудив обвинуваченого до 5 років позбавлення волі та призначив йому трирічний іспитовий строк. Не погоджуючись із цим рішенням, та вважаючи вирок надто м’яким для  такого тяжкого злочину, прокуратура оскаржила його в апеляційному суді.

Судді Волинського апеляційного суду погодились із доводами прокурора та ухвалили нове рішення, згідно з яким обвинуваченого засуджено до 5 років реального позбавлення волі. 

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Про Захід