Президент України вручив Золоту Зірку Героя України заступнику командира 128-ої бригади (Фото)

Опубліковано:


Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» військовослужбовцям ЗСУ, яким присвоєно звання Героя України, та членам родин військових, удостоєних цього звання посмертно.

Урочиста церемонія відбулася в Білому залі Героїв України в Маріїнському палаці в Києві.

Глава держави наголосив, що для нього – велика честь ушанувати героїв, які є в нашій історії та завжди залишаються в нашій пам’яті. Адже вони виборюють для нас життя і свободу, можливість для мільйонів українців бути зі своїми рідними у своєму домі.

«Ми будемо завжди вдячні всім, хто став на захист нашої держави в цій війні, розв’язаній Росією. І завжди будемо пам’ятати кожного й кожну, хто віддав життя за Україну й за кожного з нас», – зазначив Володимир Зеленський.

 «Росія сподівалася, що ми не вистоїмо й п’яти днів. Але завдяки героям, які є сьогодні тут і є серед нас, завдяки нашій єдності та прагненню жити вільно ми боремося», – сказав він.

Володимир Зеленський заявив, що Україна битиме окупантів, поки не звільнить свою землю і своїх людей.

Глава держави подякував усім, хто зараз перебуває на фронті, хто на своєму місці робить усе, щоб Україна перемогла.

«І Україна обов’язково переможе», – переконаний він.

Серед відзначених найвищою нагородою – і заступник комбрига «Закарпатського легіону» Денис Чаюк.

Звання Героя України присвоєно полковнику Чаюку Денису Валентиновичу, заступнику командира 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, за особисту мужність та результативність у боях з окупантами, за знищення техніки й живої сили ворога.

Мукачівська міська рада

Про Захід