На Рівненщині перевіряють 66 підприємств, до яких причетні росіяни або білоруси

Опубліковано:

Понад три місяці триває боротьба України за свободу й демократію. Нині всі сили правоохоронних органів Рівненщини спрямовані на підтримання правопорядку на території області, належну фіксацію та розслідування воєнних злочинів, а також інших кримінальних правопорушень, пов’язаних із воєнною агресією російської федерації.

Загалом правоохоронними органами області з початку збройної агресії до ЄРДР внесеновідомості про майже 200 кримінальних правопорушень, вчинених російськимивійськовослужбовцями.

Злочинні дії агресора призвели до руйнування цивільної інфраструктури та величезних матеріальних збитків. Відшкодовувати їх має винуватець, в тому числі і за рахунок заморожених та конфіскованих коштів та майна російських і білоруських активів. 

Нині на Рівненщині перевіряють 66 суб’єктів господарювання, засновником (учасником, акціонером) або бенефіціаром яких є фізичні або юридичні особи росії та білорусі.

Виявлення усіх таких підприємств на території області – теж одне з пріоритетних завдань правоохоронних та контролюючих органів. Те, як зробити цю роботу максимально скоординованою та ефективною обговорили сьогодні в Рівненській обласній прокуратурі.

Учасники робочої зустрічі напрацювали механізм взаємодії, співпраці та оперативного обміну інформацією, аби в найкоротші терміни виявити усі підприємства та колаборантів, які працюють на Рівненщині, але власники яких при цьому підтримують та фінансують військових країни-агресора.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Про Захід