На Буковині відкрили КПП «Красноїльськ – Вікову де Сус»

Опубліковано:

Він розвантажить єдиний діючий пункт пропуску на українсько-румунському кордоні «Порубне – Сірет» та створить нові логістичні маршрути.

Проїзд дозволять для легкових автомобілів і порожніх вантажівок. Зокрема, після завершення дорожніх робіт з румунської сторони, пункт запрацює як повноцінний вантажний переїзд. Пропускна спроможність на добу – 2000 громадян, 10 автобусів та 490 автомобілів.

У відкритті КПП взяли участь прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, прем’єр-міністер Румунії Ніколає Чуке, начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк та інші високопосадовці.

«Розширення наших пропускних можливостей – пріоритетне завдання уряду. Працюємо спільно з румунськими партнерами для повноцінного запуску важнтажного транспорту», – зазначив Денис Шмигаль.

Домовленість про зведення «Красноїльська» була досягнута ще в 2015 році. Роботи проводили в межах проєкту «Відкритий кордон». За цей час здійснили : капітальний ремонт понад 7 кілометрів дороги, облаштували територію МАПП та робочі місця для представників всіх служб, змонтували системи освітлення та системи зв’язку, встановили необхідне обладнання.

За останні 20 років це перше відкриття новозбудованого пункту пропуску та друге з часів незалежності України.

Про Захід