Новини Західної України

Габіони – особливості виготовлення

Габіони справді можна вважати універсальним виробом. Ці на перший погляд незграбні та масивні конструкції можуть стати в нагоді у найбільш неочевидних ситуаціях. Наприклад, якщо Вам потрібно укріпити береги чи створити масивну огорожу для великої території, габіони чудово підійдуть для цього.

Сьогодні кожен може замовити габіони у Львові, вказавши розмір об’єктів та матеріал для наповнення. Але іноді люди відмовляються від цього та створюють ці вироби самотужки. Цей процес не є надто складним, але в нього все ж є декілька аспектів, на які варто звернути увагу. Про це ми і поговоримо у цій статті.

Основа для конструкції

Незалежно від мети використання та габаритів, в основі всіх габіонів буде зварна сітка. Цей тонкий, але надзвичайно міцний матеріал здатен витримувати серйозний тиск і при цьому не втрачати форму. Тому, використовуючи габіони зі зварної сітки для укріплення берегів, Ви можете не хвилюватися про те, що конструкція буде просідати, тим самим руйнуючи рельєф. На фінальному етапі виготовлення сітку вкривають шаром з цинку, який у свою чергу протистоїть корозії та дозволяє використовувати габіони понад 5 років.

Варіації для наповнення

Розібравшись з основою для Вашого майбутнього виробу, поговоримо про його наповнення. Тут у Вас є одразу кілька опцій на вибір. Це може бути декоративне каміння, дерево або суміш цих двох матеріалів. Вам залишається лише переконатися, що нові габіони будуть ідеально доповнювати вже існуючий дизайн.

Монтаж

Плануючи виготовлення саморобних габіонів, Ви маєте заздалегідь продумати те, яким чином їх буде встановлено на місцевості. Якщо мова йде про паркан з габіонів у Львові, Ви обов’язково мусите використати опори, оскільки вони допоможуть втримати форму конструкцій (особливо у випадку з багаторівневими огорожами). За потреби паркани з габіонів можна укріпити колючим дротом та не турбуватися про те, що на вашу територію можуть потрапити сторонні особи.

У випадку, коли габіони виконують суто декоративну функцію та розташовуються окремо один від одного, їх рекомендується укріпити хомутами. Не варто нехтувати цим, оскільки масивні споруди можуть втратити стійкість.

Отже, це були основні аспекти, на які варто звертати увагу при конструюванні саморобних габіонів. Тому якщо Ви вже визначилися з тим, як застосуєте майбутні споруди, Вам неодмінно знадобляться якісні деталі для них. І саме тому ми радимо звернутися до компанії «Plit» та замовити зварну сітку для габіонів. Високу якість товару неодноразово підтверджували позитивні відгуки клієнтів, тому Ви можете бути певні, що габіони вийдуть надійними та стійкими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 53 = 57