До працівників ДСО надійшов сигнал “Тривога” із банкомату, розташованого на території Ужгородського залізничного вокзалу. Прибувши на місце виклику, правоохоронці затримали чоловіка, який намагався ломом пограбувати банкомат. Крадієм виявився житель Свалявщини, який, розбивши монітор банкомату, хотів викрасти гроші.
Зловмисника затримали. За скоєне закарпатцю доведеться відповідати перед законом.

За інф. УДСО при УМВС Закарпатської області
