На Закарпатті створять добровільні рятувальні загони

Опубліковано:

Україна, зокрема Закарпатська область, активно включається в реалізацію програм Дунайської стратегії Європейського Союзу. Прикладом цього може стати схвалений в рамках цієї стратегії проекту “Help Team Ukraine – Рятівна команда України”, підготовлений Закарпатським агентством з інвестицій, інновацій та розвитку. Йдеться про створення добровільних рятувальних організацій, які б могли бути задіяні у випадках надзвичайних ситуацій за прикладом сусідніх європейських країн, де такі добровільні формування ефективно працюють уже давно, – інформує прес-служба Закарпатської облради.

Одним із партнерів з реалізації проекту є відділ регіонального розвитку та громадська організація рятувальників Краю Височина Чеської Республіки.
19 лютого для вироблення спільних заходів з реалізації проекту на Закарпатті побувала делегація Краю Височина на чолі з членом ради Краю Мартіном Гиски. До делегації також входили спеціалісти відділу регіонального розвитку крайового уряду Петр Тлустош та Ленка Матюшкова. Окрім спілкування зі спеціалістами Закарпатського агентства з інвестицій, інновацій та розвитку чеські гості зустрілися з ректором УЖНУ В.Смоланкою, представниками ряду громадських оргшанізацій.

В обласній раді члени делегації партнерського регіону мали зустріч з головою ради Володимиром Чубіркою, під час якої обговорено можливості участі двох регіонів у програмах Європейського Союзу та кроки щодо підготовки участі Закарпатської області в Днях регіонів у Їглаві та презентації нашого краю в Мілані.


Про Захід