На Виноградівщині алкоголь довів неповнолітнього до лікарні

Опубліковано:





В лікарню з діагнозом алкогольне отруєння потрапив 17-річний житель Виноградівщини. Як з'ясувалося, неповнолітній юнак спокусився на вино. Наразі міліція встановлює причини та обставини даної події. 

За інф. Виноградівського РВ УМВС

 


Про Захід