Як викладачі УжНУ у шашки грали

Опубліковано:

 18 лютого в спорткомплексі “Буревісник” стартувала VIII спартакіада викладачів та співробітників ДВНЗ “УжНУ”.

Урочисто відкрили змагання головний суддя спартакіади Іван Маріонда, заступник головного судді Василь Шароді, голова профспілкового комітету викладачів і співробітників УжНУ Тамара Суран, заступник голови профспілкового комітету Олександр Конопльов і декан факультету здоров'я людини Олена Дуло. Вони привітали учасників з початком спартакіади й побажали вдалої гри.

Відтак організатори провели перший вид – шашки. Головний суддя змагання Аркадій Ворович докладно пояснив правила гри за швейцарською системою та провів жеребкування між факультетами.

Участь у грі взяла рекордна кількість команд структурних підрозділів – 16. Протягом змагань виокремилося кілька лідерів, які не здавали позицій і не поступалися суперникам. За III місце запеклу боротьбу вели фізики, історики та хіміки. Кращий коефіцієнт балів виявився у хіміків і почесна “бронза” дісталася саме їм. “Срібло” здобула сильна команда загальноуніверситетської кафедри фізичного виховання, а “золотими” призерами стали економісти.

Решта команд у турнірній таблиці розмістилася так:

4 місце – історичний факультет

5 – фізичний факультет

6 – медичний факультет

7 – філологічний факультет

8 – природничо-гуманітарний коледж

9 – інженерно-технічний факультет

10 – математичний факультет

11 – факультет туризму та міжнародних комунікацій

12 – географічний факультет

13 – біологічний факультет

14 – факультет іноземної філології

15 – юридичний факультет

16 – факультет суспільних наук

Запрошуємо всіх охочих на наступний вид викладацької спартакіади з шахів, який відбудеться 25 лютого в спорткомплексі “Буревісник”.

Оксана Пітра, Медіацентр УжНУ
 


Про Захід