Валерій Пацкан: Ми відводимо війська з метою врятувати людей і підготуватися до нового сильного контрудару

Опубліковано:

Народний депутат України Валерій Пацкан прокоментував ситуацію, що склалася під Дебальцево. На своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук він зазначив: “Сьогодні вночі у терміновому порядку приїхав до Києва. Ситуація в Дебальцеві дійсно дійшла до критичної точки, але насправді вона не є такою катастрофічною, як це намагаються подати деякі джерела та адепти Москви. Вночі нас шокувало смс-повідомлення, що у 128 гірсько-піхотній бригаді, де служить багато закарпатців, неймовірно величезна кількість загиблих. Однак стали з'ясовувати і виявили, що це – фейк. Хто сіє паніку? З якою метою? Хто намагається скористатися максимальним суспільним напруженням?

На жаль, мушу повідомити, що жертви дійсно є. І чітко усвідомлюю, що навіть одне втрачене життя у цій безглуздій війні – катастрофа. Не тільки для родини загиблого, але й для країни.

Президент України підписав наказ про відведення військ з Дебальцева. Передчуваю, що зараз почнуться закиди на кшталт “Дебальцево злили” тощо. Однак насправді йдеться про перегрупування сил і надання допомоги військовослужбовцям. Ця ситуація дуже нагадує ту, в якій опинилася британська армія у 1940 році, коли Черчіль прийняв нелегке, але необхідне рішення – вивести з міста Дюнкерк, оточеного нацистами, своє нечисельне військо. Таким чином, вдалося врятувати життя людей і вберегти армію. Адже, знищивши її ядро, противник швидко “розбереться” із цивільними, які мають бажання захищати країну, але не мають необхідного для ведення воєнних дій досвіду.

Наголошую: ми відводимо війська з метою врятувати людей і підготуватися до нового сильного контрудару. З нами правда, а тому і перемога! Зберігайте спокій і формуйте надійний тил”.


Про Захід