Культура

Закарпатські письменниці презентували свої нові книжки (Фото)

В облдержадміністрації відбулася презентація книг для дітей – Галина Малик представляла свої «Мандри та подвиги лицаря Горчика», а Людмила Кудрявська – «На арені цирку».
Представляли видання автори книг Галина Малик, Людмила Кудрявська, видавець Олександра Гаркуша, т.в.о. департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  Василь Комарницький.

– Ми продовжуємо серію презентацій книг, виданих цьогоріч коштом обласної програми підтримки видання творів закарпатських авторів, – сказав Василь Комарницький. – Вже побачили світ 14 книжок. Ще над двома робота завершиться у жовтні.

Василь Комарницький зауважив, що не так багато друкується дитячих книг, які варті того, щоб їх читали діти. Книги Галини Малик та Людмили Кудрявської, які видані за сприяння облдержадміністрації, маленького читача захоплять цікавими сюжетами, незвичайними пригодами. Це професійно написані і якісно видані книги.
Видавець Олександра Гаркуша зазначила, що на виданих видавництвом книгах вже виросло ціле покоління. І чимало з цих книг не змогли б побачити світ, якби не кошти обласної програми підтримки закарпатських авторів. Хоча дитячі книги для роботи видавництва й найскладніші, й найдорожчі.
Галина Малик розповіла про історію написання свого твору, перша частина якого вийшла 10 років тому. Пригоди лицаря Горчика відбуваються у Криму. Книгу, до слова, авторка також почала писати 2013 року на сонячному півострові. З того часу там відбулися відомі сумнозвісні події. Герой книжки також воює там з ворогами і врешті перемагає. Ілюстрації до книги за рекордно короткий термін – за місяць і 10 днів створила молода художниця Соломія Ковальчук, а сама книга теж побачила світ у рекордні три місяці.
За словами Людмили Кудрявської презентована нині  книга – данина пам’яті другу, письменнику, чудовій людині Льву Луцкеру, який, будучи вже прикутий до ліжка, взявся малювати. Його малюнки ілюструють видання.
Голова обласної організації Спілки письменників України Василь Кузан поділився, що книгами присутніх авторів привчає до читання своїх онуків.
Прес-служба ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

59 − = 58