Закарпатські новини Культура Останні новини

“Wooden Treasure”: Ужгород, скансен

Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради повідомляє, що в межах проєкту «Дерев’яні церкви – приховані скарби спільного туристичного регіону Карпат» Програми транскордонного співробітництва  Польща-Білорусь-Україна 2014-2020  15 лютого 2021 р. відбулося відкриття фотовиставки “Wooden Treasure”.  

На виставці представлені 60 робіт фотохудожників із України та Польщі, які закарбували дерев’яну сакральну архітектуру Закарпаття та Подкарпатського воєводства (Польща).  

На заході були присутні директор АРР «Закарпаття» Михайло Данканич, який презентував проєкт та урочисто відкрив виставку, менеджери Агентства, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, директорка Департаменту культури  Закарпатської обласної державної адміністрації Оксана Бабунич, фотографи проєкту Сергій Денисенко, Сергій Гудак, Роберт Довганич та Юрій Крилівець, доктор мистецтвознавства Михайло Приймич, представники ЗМІ та інші гості виставки. Кожен охочий може відвідати виставку до 10 березня 2021 р. в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту, після чого вона буде перенесена до атріуму Закарпатської обласної державної адміністрації.

АРР «Закарпаття» запрошує усіх охочих приходити, фотографуватися й ділитися своїми враженнями та світлинами з виставки у соцмережах з гештеґом #woodentreasure, щоби якомога більше жителів та гостей нашого краю дізналися і змогли насолодитися красою нашого сакрального дерев’яного скарбу Карпат.

Метою проєкту є популяризація дерев’яної сакральної архітектури Закарпаття (Україна) та Подкарпатського воєводства (Польща). Проєкт реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 3 =