Анонси Афіша Закарпатські новини Культура Соціум

Ужгородців запрошують на вистави актори з Хуста (Афіша)

23 жовтня ДРАМА і КОМЕДІЯ по-хустськи в супроводі оркестру зазвучить в Ужгороді!

О 14:00
Музична комедія-фарс на дві дії без антракту “Перемудрували” (за п’єсою М. Кропивницького “Пошились у дурні”, режисер-постановник В’ячеслав Давидюк). Це старий жарт на новий лад для легкого невимушеного відпочинку («16+»).

В основу комедії ліг сюжет про те, як спритні наймити, закохані старших доньок своїх хазяїнів, ошукують їх, спрямовуючи вчинки на користь своїм інтересам. Багатії прагнуть поживитися за чужий рахунок, обравши для своїх доньок (яких у одного 7, а в іншого – 5) багатих чоловіків, але “перемудровують” і “пошиваються в дурні”. Музична складова вистави, безперечно, якнайкраще розкриває тло для розвитку подій, а «комедія-фарс» дозволяє не обмежувати політ фантазії як у сценографії, так і у вбранні персонажів.

О 18:00
Музична драма, присвячена подіям Карпатської України, “Останнє танго в Хусті” (автор – Олександр Гаврош, режисер-постановник – В’ячеслав Давидюк)

Що візьме гору: пристрасне кохання, чи любов до Батьківщини?

Як встояти перед вибором між громадянським обов’язком та спокусливою перспективою кар’єрного росту?

Чим закінчиться боротьба гарячих сердець за ідею розбудови Української держави?

А ще: “театр в театрі”, запальне танго, любовний трикутник із вкрапленням закарпатського гумору… і все це у супроводі неперевершеного оркестру.

Олеся Чепелюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 − 23 =