Культура Регіональні Новини

Ужгородський скансен підготував новий календар

У 2017 р. Закарпатським музеєм народної архітектури та побуту  було започатковано щорічне видання «Музейний календар», щоб на його сторінках популяризувати різні фондові колекції музею та народну культуру Закарпаття.

2020 рік – стане важливим в історії та житті ужгородського скансену, адже цього року музей святкуватиме свій 50-річний ювілей. Тож до вибору теми календаря співробітники музею підійшли ретельно та творчо.

На яскравих сторінках календаря  можна побачити відтворені ремесла та промисли, якими в давнину займалися наші предки – кушнірство, шевство, писанкарство, гончарство, ткацтво, виноробство тощо. Варто відмітити, що на сторінках календаря не професійні ремісники, майстри чи моделі, а це – частина музейної команди, яка щодня працює над тим, аби музей ставав ще більш цікавим, натхненим та творчим.

Над розробкою календаря на 2020 р. працювали завідувачка відділу науково-освітньої роботи Т. Сологуб-Коцан, старший науковий співробітник відділу Я.Басараб та фотограф Сергій Гудак, інформує Закарпатський музей народної архітектури та побуту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

77 − 76 =