У Мукачеві стартувала виставка художниці Тетяни Рибар (Фото)

Опубліковано:

Про це йдеться на сторінці Мукачівського відділу культури у мережі “Фейсбук”

“У виставковій залі однієї з галерей Мукачівського історичного музею урочисто відкрито персональну виставку живопису «Мій кольоровий світ» художниці Тетяни Рибар.
Привітати мисткиню завітало чимало гостей: друзі, рідні, колеги по перу і пензлю, представники міської влади та шанувальники творчості.

З вітальним словом та щирими словами подяки за творчість виступили Ірина Калій, начальниця відділу культури та молодіжної політики управління освіти культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради, Мирослав Дочинець, відомий украінський письменник, лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, Аттіла Коприва, художник, мистецтвознавець, член НСХУ, Оксана Метзґер, художниця, голова арт-клубу «Палітра-спектр», Маргарита Лукеча, журналістка.

Під час зустрічі пані Тетяна презентувала окрім живопису і збірку поезій «Башта солоної риби».
Зазначимо, що у експозиції представлено понад 50 творчих робіт Тетяни Рибар, створених за останні два роки у техніці олійного живопису. Основним джерелом натхнення художниці є пленерні студії, роботи з натури. Головна мета виставки живопису: поділитися з глядачем відчуттям світла, кольору, настроєм, заглибити його у внутрішній власний світ, отримати емоційний енергетичний заряд творчого стану.
Виставка живопису «Мій кольоровий світ» є третьою персональною виставкою і експонуватиметься у Мукачівському замку до 10 липня”,– йдеться у повідомленні.

Про Захід