У Хмельницькому розгорнули виставку творів Вадима Ангела, який загинув у війні за Україну (Фото)

Опубліковано:

Людмила Рожко-Павленко, методистка Хмельницької художньої школи, членкиня НСХУ розповіла, що колишній учень Художньої школи Вадим Ангел навчався в класі Надії Андріївни Сіренької який, за її словами, був насправді подібний до ангела: милий, спокійний, розумний з вдумливими і уважними очима, готовий виконати будь-яке завдання або прохання. Він добре вчився, його роботи часто ставилися за приклад іншим учням. У 2005 році сам Микола Мазур вручив йому диплом переможця престижного і відомого не лише на Хмельниччині конкурсу імені Людмили Мазур (нині він носить став обласним і має назву імені Людмили і Миколи Мазурів). Завдяки родині – Вірі Анатоліївні і Миколі Устимовичу, які виплекали в сина добре поводження з дорослими і однолітками, гарне ставлення до квітки чи найменшої комашки, навчили бачити світ відкритими очима, він зростав допитливим хлопчиком, любив свою родину, свою країну, любив подорожувати, і замальовувати побачене. Завдяки родині, яка зберегла всі його дитячі, шкільні і вже дорослі твори і витвори, власне, і відбувається ця виставка.

Загалом для загального огляду представлено 85 робіт: 21 твір живописних і графічних натюрмортів, 11 пейзажів, два з яких в техніці рисунку, 1 твір батику і 1 – витинанка на мальованому тлі, – все це в експозиції на стінах зали. Також в окремих величезних рамах представлено 14 портретів в різних манерах і техніках і 29 творів на різну тематику, виконаних на окремих аркушах паперу вже по закінченню школи. Крім того, на стіні і подіумах представлені роботи з паперопластики, які також полюбляв робити Вадим Ангел. На Великому стенді можна побачити світлини, які коротко в зримій формі повідують про його шкільні роки, про службу у війську, про мирне і спокійне життя.

Ангел Вадим Миколайович народився у Хмельницькому у листопаді 1991 року. Закінчив Хмельницьку художню школу, зош №14. Був одружений. Загинув під Сєвєродонецьком 26 червня 2022 року».

Хмельницька міська рада

Про Захід