Закарпатські новини Культура Останні новини

Театральний марафон від мукачівських акторів: подробиці

З нагоди професійного свята, Мукачівський драматичний театр традиційно підготував 27 березня святкову он-лайн програму для своїх улюблених глядачів:

12.00 год. – вистава для дітей «Кай та Герда»
15.00 год. – вистава «Звірині історії»
18.00 год. – вистава «Зона душі» (16+)
20.00 год. – вистава для дорослих «Птах Фенікс».

🎭 «Кай та Герда» – сценічна інтерпретація однієї з найчарівніших казок Ганса-Христіана Андерсена “Снігова Королева” головного режисера Мукачівського драматичного театру Євгена Тищука. Знайома з дитинства історія двох підлітків про вірність, людяність, силу і мужність, про по-дитячому щире серце, якому не страшні крижані чари могутньої Снігової Королеви, оживає у яскравому, динамічному дійстві.

🎭 «Звірині історії» Дон Нігро (драматичний колаж).
Режисер-постановник – головний режисер Мукачівського драматичного театру Євген Тищук.
Дипломна робота студентів акторського курсу спеціальності “Сценічне мистецтво” Ужгородського інституту культури і мистецтв на сцені Мукачівського драматичного театру.
Вистава про тварин схожих на людей, та про людей схожих на тварин.

🎭 «Зона душі» (драматичні зонги). Вистава спільний проект Мукачівського драматичного театру та Ужгородського інституту культури і мистецтв, за мотивами п’єси польського драматурга Януша Гловацького “Попелюха”.
Постановка, сценографія та музичне оформлення Євгена Тищука – головного режисера Мукачівського драматичного театру.
Вікове обмеження: 16 +
Події відбуваються в … виправній колонії для дівчат. Головних героїнь в рамках так званої «Програми розвитку особистості» змушують грати класичну «Попелюшку», занурюватися в спогади свого нелегкого дитинства, а все, що відбувається – кіногрупа, на чолі з молодим режисером, який прагне сенсації та визнання, знімають на відео.
Спроби проникнення до ЗОНИ ДУШІ – не просто місця фізичного позбавлення волі, а території внутрішнього позбавлення себе людського …

🎭 «Птах Фенікс» Миколи Коляди (трагікомедія). Вистава про життя, любов, проблеми поколінь і не тільки…

Театральний марафон проходитиме на сторінці театру у соціальній мережі Фейсбук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

83 + = 84