Талановиті ужгородки здобули потрійну перемогу на Міжконтинентальному конкурсі у США

Опубліковано:

Учениці музичної студії коледжу ім. Д.Є. Задора Бучок Беатріс, Корнута Каріна і їх викладача Єгорову Олену з потрійною ПЕРЕМОГОЮ!
Переможці-лауреати Першого Міжконтинентального фестивалю української патріотичної пісні в Сполучених Штатах Америки – UNITED For UKRAINE- 2022 .
Відеокліп у виконанні тріо «Ой, у лузі червона калина», пісню «Не твоя війна» у виконанні Кoрнути Каріни, авторську пісню Беатріс Бучок “Сонце” презентували у мистецькій програмі «Час української пісні» на Radio Ethno Fm 87.7 FM, (USA Sacramento-California), YouTube каналі «Час української пісні» та на офіційних інтернет сторінках співзасновників фестивалю – ГО «Ukrainian American House» (USA – Sacramento), Міжнародного фестивалю етнічної музики “Країна мрій” (Україна-Київ). Пісні матимуть широку ротацію на Radio Ethno FM (87.7 FM) та на “Українському радіо” – Київ, а також увійдуть в Золотий диск до пісенного альбому “UNITED FOR UKRAINE”, який вийде у США.
Одним із важливих напрямків фестивалю стало об’єднання талановитих митців з різних континентів нашої планети засобами пісенного мистецтва довкола національної української культури.
В Міжнародному складі журі фестивалю були відомі українські артисти -співаки.
Мистецький фронт триває!!!
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Про Захід