Культура Регіональні Новини

Що таке подарунковий сертифікат?

Вже зараз можна спостерігати, як звичні нам варіанти подарунків втрачають свою популярність, і на заміну їм приходять універсальні презенти – подарункові сертифікати. Багато хто вже користується ними, дехто тільки почав розбиратися, в чому секрет такого стрімкого розвитку популярності, та чому цей подарунок вважається одним із самих сучасних та зручних, як для людини, яка обирає презент, так і для адресата. Саме тому, сьогодні ми постараємось розказати вам детально про подарунковий сертифікат, а також розкриємо вам усі переваги та особливості цього подарунку, завдяки яким сертифікати стали активно використовуватись не тільки звичайними людьми, але й великими компаніями.

Переваги та особливості подарункових сертифікатів

Подарункові сертифікати недаремно користуються все більшим попитом і стають більш популярними в широких колах клієнтів. Такий варіант подарунка має ряд переваг і особливостей, які можна описати таким чином:

  1. Практичність – за допомогою сертифіката адресат зможе купити тільки ті презенти, які буде йому дійсно потрібні. Плюс до цього, людина може розпоряджатися ним так, як їй заманеться, купуючи необхідні товари і послуги в зручний для адресата момент.
  2. Подарунковий сертифікат – це сучасний і оригінальний спосіб привітати знайомих та друзів. Все більше і більше людей стали прихильниками даного виду подарунків, оскільки завдяки сертифікатам можна подарувати все, що тільки душа забажає. Величезний асортимент і безмежні можливості – саме це робить сертифікат унікальним.
  3. Універсальність – подарункові сертифікати підходять в якості подарунка абсолютно будь-якій людині, незалежно від віку, статі, інтересів і приводу, в честь якого буде даритися цей презент. Крім цього, Ви можете в будь-який момент придбати сертифікат, що значно спрощує життя кожному з нас.
  4. За допомогою сертифікату Ви можете надати право вибору презенту безпосередньо людині, якого хочете привітати. Таким чином, ви можете уникнути неприємних ситуацій, пов’язаних з неправильним вибором подарунка.

Зважившись зупинитись на цьому презенті, ви отримуєте дієвий спосіб привітати адресата зі святами, адже за допомогою сертифікату можна придбати все те, що є в асортименті. Більше не потрібно бігати по різних магазинах, щоб зібрати необхідний подарунковий набір, оскільки адресат самостійно вибере варіанти, які його цікавлять.

Як обрати подарунковий сертифікат: особливості вибору

Кожний подарунок має свої особливості, які необхідно враховувати при його підборі, і сертифікат не виключення із правила. При вибору сертифікату слід враховувати наступні моменти:

  • Дізнайтеся, чи підходить адресату такий варіант, або ж людина не є прихильником сертифіката.
  • Порадьтеся з друзями і родичами адресата про можливі варіанти
  • Робіть акцент на різнопланових сертифікатах, щоб людина мала можливість вибирати, де можна скористатися подарунком

Універсальне рішення при будь-якій ситуації – мультибрендовий подарунковий сертифікат Onecard

Часу обмаль, а ви так і не знайшли необхідний варіант подарунку? В такому випадку, радимо скористатися мультибрендовим подарунковим сертифікатом від компанії Onecard, завдяки якому ви можете передати право вибору презентів безпосередньо адресатові. За допомогою подарункового сертифікату ваші колеги зможуть самостійно обрати товари та послуги, які зацікавили. Користуватися сертифікатом можна протягом 500 днів з моменту активації в магазинах популярних брендів, серед яких Concert Ua, Penti, ARGO, Walker, Tommy Hilfiger, United Colors of Benetton, Eldorado, Prostor, Lee Cooper, OKKO, Monsoon, InterSport, Mango, WOG та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 + = 29