Культура Події Соціум

Півень Андрій: “Чесності, щирості, відкритості варто повчитися у дітей”

Діти, особливо дошкільнята, пізнають цей світ через гру. Тому, дуже важливо, аби в дошкільних навчальних закладах малюки мали доступ до цікавих, розвиваючих та пізнавальних ігор.

Напередодні Дня працівників освіти компанія Нобілекс зробила гарний подарунок для вихованців дитячого садочку № 39 “Журавлик” міста Ужгорода. 14 багатофункціональних дитячих столиків зі стільцями – по одному в кожну з 13-ти груп садочку і в кабінет психолога. Ці столики, крім повноцінної робочої зони, ще й ігрова панель та світлова пісочниця на пульті управління.

Про позитивний вплив ігор з піском на емоційний стан дітей та їх інтелектуальний розвиток відомо давно. Пісочна терапія допомагає розвивати творчі здібності, уяву, вчитися висловлювати почуття та комунікувати.

В комплекті з кожним столиком є ще кришка, яка може бути або ігровою панеллю, або ж мати навчальну функцію. Абетка, карта світу, тварини чи міста – усе, аби малюкам було цікаво і весело дізнаватися щось нове. Вихованці “Журавлика” такий подарунок оцінили і відразу взялися до гри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

84 − 78 =