Кіно – то любов: що цікавого варто глянути в Доміоні

Опубліковано:

З 30 грудня по 1 січня нові, чудові стрічки тільки й чекають, аби ви їх переглянули у  кінотеатрі «Доміон»!

Купити, або забронювати квитки на улюблені фільми можна за посиланням.

ШПИГУНИ ПІД ПРИКРИТТЯМ 3D

Сеанси:

30.12 – 10.00, 15.40

31.12 та 1.01 – 10.00, 15.10

Жанр: пригоди, анімація, сімейний

Ленс Стерлінґ – найкрутіший шпигун у світі. Зухвалий, чарівний, із супер можливостями. Його справа – рятувати світ. І ніхто не зробить цього краще. Майже цілковитою протилежністю є Волтер. Волтер має світлу голову, але не є дуже товариським. Втім, брак комунікабельності він компенсує інтелектом та винахідливістю: Волтер – науковий геній, винаходить різні гаджети, які Ленс використовує у своїх місіях.

Однак, коли події роблять несподіваний поворот, Волтер і Ленс раптом змушені покладатися одне на одного у зовсім новий спосіб. І, якщо ця дивна парочка не навчиться працювати у команді, весь світ опиниться під смертельною загрозою.

Тривалість: 94 хв.

СКАЖЕНЕ ВЕСІЛЛЯ 2 2D

Сеанси:

30.12 – 11.40, 17.20

31.12 – 11.40

1.01 – 17.00

Жанр: комедія

Пройшов рік із подій попереднього весілля в родині Василя Середюка. Вони вже повноцінно прийняли Франсуа, Катя цілком щаслива зі своїм чоловіком. І люди в селі вже звикли до цього афрофранцуза, так що Василь був цілком спокійний до певного часу… Поки його друга дочка не вирішила теж вийти заміж. І новий наречений нічим не вселяє довіру Василю Середюку. Він, як і раніше, хоче зробити все можливе, щоб весілля не відбулося зовсім. Уже такі рідні й улюблені персонажі знову займуться улюбленою справою – будуть скасовувати весілля дочки Середюка будь-якими способами, і це буде жахливо весело!

Тривалість: 90 хв.

ЗОРЯНІ ВІЙНИ: СКАЙВОКЕР. СХОДЖЕННЯ 3D

Сеанси:

30.12 – 13.20, 22.30

31.12 – 17.00

Жанр: Фантастика, екшн, бойовик, пригоди

Lucasfilm та режисер Дж. Дж. Абрамс ще раз поєднають свої сили, щоб відправити глядачів у епічну мандрівку до далекої-далекої галактики із фільмом «Зоряні війни: Скайвокер. Сходження». Це завершення улюбленої саги, яке подарує нам нові легенди та фінальну битву за свободу.

Тривалість: 155 хв.

ІГРИ З ВОГНЕМ 2D

Сеанси:

30.12 – 19.00

31.12 – 13.20

1.01 – 18.40

Жанр: комедія

Вогняна комедія для усієї родини! На новорічні канікули групі пожежників доведеться зібрати волю у кулак. Адже перед ними загроза найвищого ступеня – троє нестримних підлітків, які дуже люблять бешкетувати.

Тривалість: 90 хв.

КІШКИ 2D

Сеанси:

30.12 – 20.40

1.01 – 22.10

Жанр: фентезі

Легендарний мюзикл оживе у масштабній екранізації! Щороку збіговисько котів і кішок, які називають себе «Плем’ям обраних», проводять грандіозний бал і обирають свого ватажка. У кожного кандидата є своя історія і своя таємниця

Тривалість: 95 хв.

ЩАСЛИВОГО РІЗДВА 2D

Сеанси: 1.01 – 11.50, 20.20

Жанр: романтична комедія

Неймовірна Емілія Кларк у романтичній різдвяній комедії! Закомплексована і цинічна Кейт працює ельфом в у магазині і постійно приймає неправильні рішення. Випадкова зустріч з привабливим незнайомцем змінює її життя назавжди. Але він занадто… ідеальний, щоб бути правдою! Кейт влаштує стосункам справжні випробування.

Тривалість: 103 хв.

ЧЕРВОНІ ЧЕРЕВИЧКИ ТА СЕМЕРО ГНОМІВ 2D

Сеанси: 1.01 – 13.30

Жанр: анімація, комедія, пригоди, сімейний, фентезі

Сімейна анімація «Червоні черевички та семеро гномів» – це нова інтерпретація казки про Білосніжку, яка розповість культову історію по-новому! Дуже давно у казковому королівстві жила дівчина. Одного разу вона знайшла пару черевичків і згодом зрозуміла, що вони чарівні: варто лише надягти їх – як вона відразу перетворюється на красуню принцесу…

А ще у королівстві живе семеро принців. Зачаровані злою відьмою, вони стали потворними зеленими гномами. Єдиний їхній спосіб повернути собі людську подобу – поцілунок прекрасної дівчини. В один день шляхи героїв перетнуться, і вони дізнаються, що таке справжня дружба, любов і кра

Тривалість: 93 хв.Про Захід