ФК “Минай” поступився ФК “Олімпік” з рахунком 0:3

Опубліковано:

Про це йдеться на сайті ФК “Минай”.

На жаль, у першому виїзному поєдинку в УПЛ ми зазнаємо першої поразки. В Києві ми програємо донецькому «Олімпіку» з рахунком 0:3. Одного разу пропустили в першому таймі, в другому ще двічі. Моменти у нашої команди були, але сьогодні забити нам не вдалося.

У цьому поєдинку Василь Кобін вирішив склад не міняти – і на поле «Динамо» вийшли ті же люди, що і у попередній переможній грі з «Олександрією». Щоправда, в старті Пиняшка замінив Сніжко. Грали ж за тією ж схемою – 3 центральні захисники, 2 латералі, насичений мобільний центр поля та Шиндер у якості страйкера. «Олімпік» також не змінював практично свій переможний склад з останнього матчу з «Дніпром-1».

Гра почалася у невисокому темпі. Наша команда з перших хвилин зосереджено та щільно грала у захисті – розуміла, що «Олімпік» має у своєму арсеналі швидких та технічних легіонерів, яким краще не давати багато простору.

Звісно, засиджуватися в обороні наша команда теж не збиралася і коли отримувала м’яч, то намагалася швидко доставити його до чужої штрафної. Щоправда, «Олімпік» теж добряче підготувався до цього поєдинку і вони вміло перекривали вільні зони та уважно грали на підборі. А ще повністю перекрили наші фланги та не давали розвернутися Антону Шиндеру.

У такому темпі команди грали до першої помилки суперника. На жаль, першими допустили її ми – на 29-ій хвилині на своїй третині поля не простежили за потужним іранським форвардом Шахабом і дозволили йому заволодіти м’ячем та наблизитися до нашої штрафної. Користуючись нагодою Шахаб пробив і м’яч зрикошетив у іншого легіонера – Тейшейру. І цим дезорієнтував Поповича – м’яч полетів у протилежний кут. До речі, гол з претензією на офсайд, але суддя рішення не змінив – 1:0.

«Минайці», хоч і не відразу, але мали шанс зрівняти ще у першому таймі – Сніжко знайшов передачею Кожанова і Денис виходив на дуже зручну позицію з правого флангу, але його удар заблокував голкіпер.

У другому «минайці» стали грати агресивніше в атаці – зрештою, в Київ вони їхали не за поразкою. Але разом з тим наша команда почала розкриватися і цим користувався «Олімпік», який все частіше став загрожувати воротам Поповича.

«Минайці» витримали ці атаки і почали атакувати самі. На 55-ій хвилині Саків проривався лівим флангом і прострілив в центр штрафної, де вже на його передачу відгукнувся Кожанов. На жаль, в останній момент передачу перехопив захисник господарів. Ще через дві хвилини Шиндер перспективно прострілював на правий кут воріт, але добивання Меліченка знову заблокували захисники.

Паралельно атакували і донеччани. На жаль, у них це виходило краще. На 60-ій хвилині вони заробили кутовий і іранець Шахаб проштовхнув м’яч у ворота – 2:0. А ще через 6 хвилин він же скористався нашою помилкою при своєму наступі на чужі ворота – Пиняшко, який вийшов на заміну, проривався, але атаку відбили і діагоналлю вивели Шахаба сам-на-сам з Поповичем – 3:0.

За такого рахунку будь-якій команді важко відійти психологічно. Але закарпатці не здавалися і пробували повернути інтригу. Василь Кобін за допомогою замін змінив схему гри – почали грати в 4-1-4-1. Особливо активним був Пиняшко. На 70-ій хвилині він міг забивати після розіграшу кутового, проте не докрутив м’яча у дальній кут. Ще він же організував атаку і виводив Книша на ударну позицію, але знову захисники встигли заблокувати.

На жаль, забити нам так і не вдалося. Проте розчаровуватися вболівальникам не слід. Адже всім відоме правило – без поразок не буває перемог. Особливо на такому рівні. Тому з цього поєдинку наша команда обов’язково зробить правильні висновки та стане тільки сильнішою.

Наступна гра «минайців» також відбудеться в столиці – 26 вересня зіграємо з київським «Динамо».

«Олімпік» – «Минай» 3:0

Голи: Тейшейра, 29 (1:0), Шахаб, 60 (2:0), Шахаб, 66 (3:0)

«Минай»: Попович, Меліченко, Маткобожик (Пиняшко), Матіч (Павліш), Лопирьонок, Саків, Ткачук (Голодюк), Сніжко (Шпак), Кожанов (Книш), Нурієв, Шиндер

«Олімпік»: Кичак, Зотько (Романовський), Снурніцин (Цимбалюк), Лебеденко, Пасіч, Тейшейра (Алваренга), Бабенко, Політило, Завійський, Беніто (Чогадзе), Шахаб (Каргбо)

Арбітр: Олександр Шандор

Київ, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського.