Культура Регіональні Новини

Familia Perkalaba заборонили дати концерт у горах

Гурт Familia Perkalaba запланував в рамках туру «ОбʼДовбуш» 5-6 жовтня дати концерт на Мармароському масиві на території Карпатського біосферного заповідника. Адміністрація Карпатського біосферного заповідника скасувала концерт через початок так званого «сезону тиші».

У соцмережах керівництво заповідника чітко пояснило свою позицію. Передусім, лісівники стверджують, що вони не отримували жодних звернень чи листів про погодження проведення цього заходу. Терміново було скликано бюро науково-технічної ради, яке і підготувало офіційне звернення до організаторів фестивалю. Музикантам повідомили про незаконість проведення такого концерту. Особливо у “сезон тиші”.

«Сезон тиші» – це природоохоронний захід, упроваджений до виконання в Україні на законодавчому рівні (стаття 39 Закону України «Про тваринний світ»). Метою є охорона ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження. Такий проект сприяє відтворенню популяції лісових звірів та птахів, забезпечуючи зростання та різноманіття і спокійний розвиток фауни в наших лісах. – йдеться у зверненні адміністрації.

Також музикантам було обіцяно звернутися до поліції, якщо вони все ж таки гратимуть у заповіднику.

Продюсер гурту Олег Гнатов заявив theБабелю, що концерт «точно не скасують».

«Захід можливо перенесуть на гору Петрос», — сказав Гнатов і додав, що «поки поліція добереться на гору «група вже встигне зіграти».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 7