До Дня кіно на Хмельниччині відбувся допрем’єрний показ української кінострічки (Фото)

Опубліковано:

10 вересня відзначався День українського кіно. Минулого року цього дня Хмельниччина вітала на червоній доріжці гостей І Хмельницького кінофестивалю. Кінопрем’єри, відомі актори та продюсери, цікави заходи, насичена конкурсна програма, перші переможці… Ще не зачинилися двері театру за останнім гостем церемонії нагородження, а у команди фестивалю уже було море планів та нових ідей, яким має стати кінофестиваль наступного року.

Цьогоріч, у новій – військовій реальності – Хмельниччина дякує нашим воїнам за те, що в День українського кіно мешканці обласного центру мали змогу на кілька годин відчути себе у безпеці та поринути у чарівний світ нашого кінематографу під час першого допрем’єрного показу українського фільму “Я працюю на цвинтарі”.

На імпровізованій червоній доріжці у WoodMall Cinema глядачі, які завітали на перегляд фільму, побачилися та поспілкувалися із його творцями: продюсерами Артемом Колюбаєвим і Андрієм Корнієнком, режисером Олексієм Тараненком, актором Олексієм Тритенком та багатьма іншими, хто працював над створенням цієї стрічки. А ще гості показу насолодилися чудовим вокалом нашої землячки – чарівної та талановитої Марини KRUTь, яка створила саунднтрек до кінокартини.

Фільм  “Я працюю на цвинтарі” – це калейдоскоп життєвих історій, які розгортаються на очах пересічного власника фірми з виготовлення надгробків, колишнього архітектора, що намагається заховатися від спілкування з людьми, хоча насправді тікає від себе.  Сценарій заснований на однойменній книзі «Я працюю на цвинтарі» блогера та письменника Павла Белянського.

Незважаючи на дивну, на перший погляд, назву, це фільм не про смерть, а саме про життя. Сльози, горе, абсурдність рішень, людська жадібність та підлість, і водночас любов, гумор, кохання, жага до життя та пошуки себе після пережитих втрат – усе це про цей фільм. Життєві ситуації, що розгораються на цвинтарі, в якийсь момент змушують глядача замислитися над дріб’язковістю і буденністю багатьох наших проблем та згадати своїх рідних та близьких, нагадують про важливість почуттів та цінність людських стосунків.

Стрічка не залишила байдужими жодного глядача, який завітав на показ.

Хмельницька ОВА

Про Захід