З'їш бограч – допоможеш армії

Опубліковано:

Сьогодні, 21-го лютого, в Ужгороді відбувається чергова волонетерська акція за для збору коштів на потреби закарпатських військових. Про це на сторінці “Підтримай армію України (Закарпаття) повідомляє координатор волонтерського руху Галина Ярцева.

“Наші ВЕДМЕДІ вийшли на полювання. Цього разу міський ярмарок. Наш дерев'яний будиночок ви побачите відразу. У ньому розігрується безпрограшна лотерея з купою класних призів. А в альпінарії уже готовий смачнючий бограч, ароматний глінтвейн та дивовижний чай. І, звісно, купа смаколиків від наших вправних господарочок. 

Поки усе це крутиться-вертиться-продається – в Артемівську наші підопічні уже трішки привели себе в порядок. Толік з Міжгір'я та Слава зі Сваляви дві ночі вперто їхали на Схід, щоб якомога швидше доставити важливий вантаж. Це і буржуйки і зимова нова форма і кава і труси з шкарпетками і потреби шпиталю.

Говорила з хлопцями: щасливі! Скоро додому, а зараз допомагають нашим артемівським ведмедям ПЛІЧ-о-ПЛІЧ розвантажувати допомогу, яка швидкими потічками ллється до Артемівська з усієї України!

Слава з Толіком уже вирушили назад, попутньо з Артемівська доставили зо 300 мішків для украплень в Краматорськ.
СПАСИБІ КОЖНОМУ!

Наш склад практично спорожнів. І це прекрасно!”, – повідомляє Галина Ярцева. 


Про Захід