Ужгородський та Софійський університети продовжують співпрацю у сфері юридичної освіти

Опубліковано:

 З робочої поїздки до Болгарії повернувся заступник декана факультету європейського права та правознавства з міжнародних зв'язків, директор НДІ державно-конфесійного права та державно-церковних відносин, доцент Олександр Білаш.

За дорученням в. о. декана факультету європейського права та правознавства УжНУ доцента Тетяни Карабін він мав ряд зустрічей з керівництвом та викладачами юридичного факультету, керівником департаменту міжнародної діяльності та протоколу Софійського університету св. Климента Охридського.

Під час перемовин із заступником декана юридичного факультету з навчальної роботи, доцентом, доктором Анетою Антоновою було досягнуто домовленостей про дальшу співпрацю між двома факультетами, обмін досвідом та спільну участь у роботі над проектами та ґрантами. Окремою темою для розмови стала програма Erasmus+, що надає нові можливості для студентів та викладачів у сфері обміну, мобільності та наукової співпраці.

Обидві сторони наголосили на важливості налагодження міжуніверситетських наукових контактів і висловили упевненість, що співпраця між юридичними факультетами матиме конструктивне продовження.

На закінчення зустрічі доцент Антонова від імені декана юридичного факультету Софійського університету професора Сашо Пєнова та від себе особисто передала вітання керівництву та професорсько-викладацькому складу факультету європейського права та правознавства, нагадавши, що перші кроки у співпраці між підрозділами були зроблені саме завдяки ініціативі двох ужгородських науковців-юристів – професорів Ярослава Лазура та Олександра Рогача, котрі нещодавно були призначені на посади проректорів Ужгородського національного університету. Разом із поздоровленням на їхню адресу пані продеканка Антонова передала ужгородським науковцям і запрошення відвідати найстарший університет Болгарії.

Наталія Каралкіна, Медіацентр УжНУ


Про Захід