Закарпатська влада розповіла, як дбає про афганців

Опубліковано:

В області здійснюється соціально-медичне забезпечення, санаторно-курортне лікування, надання матеріальної допомоги ветеранам війни, в тому числі учасників бойових дій.

“Зокрема, торік оздоровлено 52 учасника бойових дій в Афганістані. За рахунок коштів державного бюджету – 9 осіб та за рахунок коштів субвенцій – 43 особи. За рахунок програми “Турбота” оздоровлено 3 афганці”, – поінформував сьогодні, 14 лютого, заступник директора департаменту соціального захисту – начальник управління у справах інвалідів, ветеранів війни і праці та соціальних установ Закарпатської ОДА В'ячеслав Микулець.

Щодо питання забезпечення їх житлом, то позаминулого року відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом цієї категорії громадян придбано 2-х кімнатну квартиру для сім'ї з м.Хуст; будинок загальною площею 65,2 кв м – для сім'ї з смт. Воловець; 2-х кімнатну квартиру – для сім'ї з м.Ужгород, – повідомляють в управлінні інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.


Про Захід