Посадовця дільничної виборчої комісії притягнуто до адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення

Опубліковано:

 Постановою Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області за вчинення адміністративних корупційних правопорушень притягнуто до адміністративної відповідальності та зобов`язано сплатити штраф посадовця дільничної виборчої комісії.

Як повідомив Ужгородський міжрайонний прокурор Олександр Андришин: “Ужгородською міжрайонною прокуратурою було складено та направлено до суду протокол про вчинення адміністративних корупційних правопорушень відносно голови дільничної виборчої комісії на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року (с. В.Солотвино Ужгородського району)”.

Встановлено, що жінка, будучи посадовою особою спеціального колегіального органу, уповноваженого організовувати підготовку та проведення виборів Президента України, порушила обмеження, передбачені Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції” та вимоги даного Закону щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Так, в порушення вимог Закону України “Про вибори Президента України”, вона умисно, безпідставно, без відповідного рішення членів дільничної виборчої комісії, з метою отримання неправомірної вигоди, склала постанову ДВК, відповідно до якої незаконно отримала одноразову грошову винагороду. Крім того, в такий же спосіб вона надала одноразову грошову винагороду і своєму синові – члену ДВК.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


Про Захід