Соціум

В Ужгороді відбудеться виставка художниць із Маріуполя

Увага! Маріуполь на межі…! Так називається виставка двох художниць, які живуть і творять в цьому місті на південному сході України.

У спробі передати відчуття жителів прифронтової зони, свій “погляд зсередини”, вони протягом року обійшли безліч місць, які змінили свій вигляд з початком бойових дій.
Свої роботи представлять Украiнцева Олена – мешканка Маріуполя, студентка Харківської Академії дизайну та мистецтв та Торкаєнко Ганна – педагог і художник з Донецька, яка вже більше року живе і працює в Маріуполі.

Всі роботи, представлені на виставці – натурні. Для того, щоб їх створити, Олена і Ганна виїжджали на блокпости, в бойові частини, спілкувалися з людьми, малювали бійцям портрети “на згадку” – адже багатьом хотілося відправити рідним подарунок. Під час роботи вони поринули в побут військового поселення.

Це не фоторепортаж. Це художнє переосмислення навколишньої дійсності, засноване на побаченому, на особистому спілкуванні з жителями міста та бійцями, які перебувають на передовій, спроба передати їх емоції, сподівання, надії, характер.

Ця виставка про місто. Про місто, яке вже рік на межі війни і миру, спокійного життя і військових дій.”Подивіться на життя Маріуполя нашими очима”, – закликають художниці.

В Ужгороді твори експонуватимуться в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту. Відкриття виставки 11 вересня, – інформує прес-служба Закарпатської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 30 = 34