Культура Регіональні Новини

“Бліцівці” потрапили у десятку кращих найпрестижнішого танцювального змагання “WOD”

Студія сучасного танцю “Бліц” потрапила у десятку найсильніших команд змагань “WOD”, з правом представляти Україну у США.

WOD – найпрестижніші танцювальні змагання, на які “бліцівці” вирушили потужним складом та підготували три номери від молодших та старших складів.

“Дети взяли 4 место, юниоры – 8 и взрослые – 9-ое места! Это наш лучший результат на “WOD” на данный момент! Горжусь нашими детьми и педагогами! Мы среди 10 команд, которые разрывали танцпол техникой, кретивными постановками и нереальными эмоциями! Это было что-то!!!! Спасибо всем, кто переживал за нас и держал кулачки) Поверьте, нас запомнили и с нами считаются в танцевальном мире) А впереди следующие ступеньки – мы уже строим планы. Ближайшие – через неделю Минск)))”. – зазначає керівниця студії Олена Камінська.

Молодші склади посіли 4 та 8 місце, а дорослий склад – 9 місце! Загалом, усі три номери потрапили у топ-10 в своїй категорії! За кількістю набраних балів ми вибороли право представляти нашу країну у фіналі WOD у Америці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 14 = 18