В Ужгороді біля вокзалу побільшало реклами (Фотофакт)

Опубліковано:





Днями на площі ім. Кірпи посеред зеленої зони встановили новий біл-борд – “трикутник”. Наразі рекламна площа на трьох нових біл-бордах вільна.

Тож наразі серед зеленої зони уже два “трикутники”.

За інформацією Про Захід, дозвіл на встановлення нового “трикутника” дали на засіданні Ужгородського міськвиконкому, коли міськрадою керував секретар Віктор Щадей. Тоді на засіданні мотивували дозвіл на нову рекламу тим, що вона – взамін тих біл-бордів, які демонтували з опорних стін біля пішохідного мосту.

Про Захід


Про Захід