Чому ужгородська 16-поверхівка “вбиває” людей (Відео)

Опубліковано:





Можливо проблема в тім, що будівлю побудовано на місці кладовища? Ужгородська 16-поверхівка має поган славу. Щороку з даху будівлі стрибають люди. За 30 років сталося 19 самогубств. Люди закінчують життя самогубством з різних прищин. 

Детальніше у сюжеті – ТУТ

 


Про Захід