Можливо проблема в тім, що будівлю побудовано на місці кладовища? Ужгородська 16-поверхівка має поган славу. Щороку з даху будівлі стрибають люди. За 30 років сталося 19 самогубств. Люди закінчують життя самогубством з різних прищин.
Детальніше у сюжеті – ТУТ
