Медичні заклади Львова готові до введення воєнного стану, повідомив головний лікар міста Володимир Зуб.
За словами чиновника, усі медзаклади знають, як слід змінити свою роботу і структуру у випадку початку воєнних дій, повідомляє “Захід нет”.
У лікарняних підвалах також облаштували укриття: там, де є можливість, світло, вентиляція, вода, приміщення розчистили, встановили лавочки для хворих і вказівники, медперсоналу розподілили обов'язки.
Також у лікарні швидкої допомоги облаштували сховище для нетранспортабельних недужих.
