В Ужгороді наступні понеділок та вівторок оголошені Днем жалоби за загиблими воїнами

Опубліковано:





Початок наступного тижня – 16 та 17 лютого – в обласному центрі почнеться з оголошених Днів Жалоби.

Таке розпорядження підписав міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов.

Жалоба оголошена за загиблими на сході ужгородцями. У понеділок та вівторок о 12.00 у всіх закладах міста повинна пройти хвилина мовчання, повинні бути приспущені державні прапори.

Про Захід


Про Захід