Майже в центрі Тернополя на місцевих мешканців і гостей міста очікує небезпека: там провалилася частина асфальту.
На вул. Острозького при в'їзді в один із дворів люди можуть провалитися, повідомляє "Терен".
Аби попередити перехожих та автомобілістів про небезпеку, в яму увіткнули імпровізований попереджувальний знак – гілляку.

