Змагання з кіокушинкай карате стартували в Ужгороді

Опубліковано:

Всеукраїнський турнір із кіокушинкай карате серед юніорів триває сьогодні в Ужгороді, у спорткомплексі “Юність”. Такі змагання проводять у нашому місті вже водинадцяте. Понад 480 учасників віком від 9 до 18 років приїхали на турнір із різних куточків України. Зокрема, Закарпаття представляють 5 команд: дві з Ужгорода, дві з Мукачева та одна з Перечина.

На офіційному відкритті змагань вітання від міського голови Ужгорода Богдана Андріїва передав його заступник Василь Гомонай, подякував членам організаційного комітету й тренерам за щоденну роботу на благо спортивного виховання дітей та юнацтва. Також Василь Васильович подякував тренерам, дітям за пропагування здорового способу життя, побажав усім учасникам приємного перебування в Ужгороді, а ще – завжди вірити в свої сили, натхненно йти до нових перемог

Начальник управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Віталій Ерфан побажав учасникам легкого старту й переможного фінішу. Настанови юним спортсменам дали й голова відокремленого підрозділу “Національна федерація кіокушинкай карате України” в Закарпатській області Василь Гіді, віцепрезидент Національної федерації кіокушинкай карате України, головний суддя змагань Олександр Король. Відтак, перейшли до поєдинків.

Завтра у залах цього спорткомплексу змагатимуться юні краяни 6-7 років – на Кубку Закарпатської області з кіокушинкай карате “Закарпатське ведмежа”.

Ужгородська міська рада

Про Захід