Закарпаття отримає “додаткову електроенергію” – Микита

Опубліковано:

“Щойно завершив розмову з керівником НЕК «Укренерго» Володимиром Кудрицьким. Ситуація в регіоні через аварійні відключення складна, тому дедалі важче буде зберегти тепло в оселях. Розмова непроста, якщо її такою можна було вважати. Розуміємо, складно всім областям, однак наша зона відповідальності — Закарпаття.

Таки досягли результату: наш регіон отримає додаткову потужність у МВт. Це світло в оселях та робота інфраструктурних об’єктів. Потужність вже поступово зростає.

Майже тиждень б’ємося за додаткові мегавати для Закарпаття. Щодня аналізуємо ситуацію в інших куточках країни, і ні мені, ні краянам незрозуміло, чому цей ліміт не переглядали протягом місяця.

Так, економія дає свій результат. Після введення в дію рішення Ради оборони області зафіксували зменшення об’ємів споживання. За це дякую тим, хто почув нас і почав економити, однак все ще є проблеми з цим компонентом. Тут треба об’єднатися і не допускати марного витрачання цього ресурсу.

Питання до ПрАТ «Закарпаттяобленерго», яке має чітко дотримуватися графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій, нікуди не зникли”, – повідломив голова Закарпастької ОВА Віктор Микита.

Про Захід