Регіональні Новини Соціум

Закарпатським випускникам , які здобули 200 балів на цьогорічному ЗНО, вручили премії (Фото)

Підтримка та заохочення творчої молоді, яка гідно продовжує кращі традиції нашого талановитого і мудрого народу – один із пріоритетів влади уже не перший рік. Щороку в області відзначають тих, хто своїм розумом, працею, наполегливістю і стараннями зумів за результатами  зовнішнього незалежного оцінювання показати найкращий результат і отримати 200 балів.

Цьогоріч в області за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 200 балів з предметів тестування отримали шестеро учнів закладів загальної середньої освіти: по два з математики, англійської мови та історії України.

Географічно випускники представляють заклади м. Ужгород (англійська мова), м. Мукачево (історія України), Берегівський район (англійська мова) і Ужгородську загальноосвітню спеціалізовану школу-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради (двоє з математики та історія України).

31 липня на площі Народній в м. Ужгород інтелектуальну гордість Закарпаття вітав голова обласної державної адміністрації Олексій Петров. Звертаючись до кожного випускника, Олексій Геннадійович наголосив: „Нашій Вітчизні потрібні Ваш світлий розумі і високі поривання до знань. Ви зуміли переконати багатьох, що досягнення найкращого результату залежить від кожного особисто”.

Присутнім на урочистостях батькам очільник краю подякував за виховання дітей, їх підтримку і розуміння в будь-яких життєвих ситуаціях. На знак поваги і з найкращими побажаннями батьки отримали Подяки від голови обласної державної адміністрації.

Двохсотбальники 2020 року – Чуєв Костянтин,  Меренич Василь, Лендьел Анастасія, Новіков Ерік,  Кузьмик Каріна, Шаленик Крістіан – були відзначені грошовою премією і отримали адресний лист голови обласної державної адміністрації.

Хочеться наголосити, що у цьому році вперше сума одноразової грошової премії випускникам, які показали найвищий результат на ЗНО, становить 10 тисяч гривень кожному (без урахування утримання прибуткового податку), інформує пресцентр ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

77 − = 70