Уночі в селі Барвінок сталося займання на місцевому сміттєзвалищі. Повідомлення про пожежу надійшло рятувальникам о 03:46. На місце події прибули вогнеборці з Ужгород, згодом до ліквідації долучилися працівники комунального підприємства, які задіяли водовозку та бульдозер. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
Спільними зусиллями о 06:55 пожежу вдалося локалізувати на площі близько 200 кв. м. Повна ліквідація займання триває. Рятувальники закликають відповідальних осіб на полігонах дотримуватися вимог пожежної безпеки, обмежувати доступ сторонніх та своєчасно ізолювати відходи шарами ґрунту або піску. Нагадаємо, 15 червня вночі на полігоні побутових відходів у селі Барвінок Ужгородського району сталося займання сміття. Це вже 16-та пожежа на цьому сміттєзвалищі від початку року.
