Проїзд у громадському транспорті Ужгорода коштуватиме 23 грн, незалежно від способу оплати. Рішення ухвалили у п’ятницю, 26 червня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради.
«Встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом у м. Ужгород в автобусах, що працюють у звичайному режимі руху, в розмірі 23 грн», – йдеться у документі.
Таким чином, мерія скасувала попередні рішення, які передбачали різну вартість проїзду, залежно від способу оплати.
Нагадаємо, з грудня 2025 року оплата проїзду з використанням валідатора становила 18 грн, а з квітня 2026 року – 20 грн. Водночас паперовий квиток коштував 23 грн
https://zaxid.net/news/
